SPOLUPRÁCE S DRUIDY

Spolupracujeme s českými druidy, se kterými stavíme léčivé kamenné kruhy a další energetické systémy, které harmonizují energii v přírodě. Pomocí energetických linií zvaných ley lines, rozvádíme tuto energii po kraji. Druidé se také podílí na přípravě našich biodynamických přípravků, rituálech apod. 

Kamenný kruh Vstiš

Kamenný kruh byl vytvořen pro harmonizaci krajiny a doplnění vody do krajiny zapsaným spolkem druidů KRUH21 zapsaný spolek (www.druidi.cz) a lidmi z bio farmy Vstiš. Tvoří jej osm velkých kamenů, z nichž každý léčí nejen krajinu, ale umí pracovat i s lidmi. Číslo 8 již od starověku představuje ženský princip Matky Země. Součástí kamenného systému je i oddělený prostor tří velkých menhirů, kamenných bohyní, archetypů ženství, ženské "svaté Trojice". Nazývají se dívka, zralá žena a moudrá stařena. Uprostřed mezi kameny prochází tzv. mariánská energetická linie od kostela P. Marie vedle chotěšovského kláštera (původně ženský klášter premonstrátek) k osmiboké kapli P. Marie v Chlumčanech. Kolmo na ní prochází uskupením tří ženských kamenů energetická ley linie spojující prostor na Křížovém vrchu s osmiúhelníkovým kostelem Svantovíta v Dobřanech. 

Kamenný kruh Hujáb

Kamenný kruh na vrcholu kopce Hujáb je energetickou ley linií je spojen s významnými silovými místy jako je keltské hradiště Hůrka nad Starým Plzencem, skálou Karlova koruna u Radyně, nebo klášterem Chotěšov. Je to ústřední energetické místo krajiny kolem Dobřanska.

Centrální kamenný kruh je složen z 16 velkých kamenů po obvodu, jedním středovým menhirem, a dalšími v okolí. Z nich jsou nejvýznamnější dva vysoké, cca sedmi tunové menhiry na křídlech kruhu, a samozřejmě dva vstupní menhiry. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!